Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

VR Karts, czyli wyścigi z Mario bez Mario?

VR Karts to nowa produkcja Viewpoint Games, która oficjalnie pozwala nam na wzięcie udziału w wyścigach małych gokartów z położonymi na trasie boostami, które pozwolą nam nie tylko korzystać z różnego typu gadżetów, ale także często gwarantują nam uzyskanie przewagi.

Rozgrywka mocno przypomina to co mogliśmy zobaczyć w Mario Karts, choć czuć tu jednak pewne zachowanie balansu. Nie mamy co liczyć na jakieś większe wypadki i charakterystyczne obracanie się w kółko, ponieważ mogłoby się to skończyć naprawdę źle dla naszego błędnika oraz całego organizmu.

Grafika została mocno zainspirowana wspomnianym bohaterem i generalnym stylem produkcji stworzonych i wydawanych przez Nintendo. Wszystko jest ładne, pełne żywych i wyrazistych kolorów, które potrafią przenieść nas do takiej niewiarygodnej rzeczywistości. Niestety wyraźnym minusem, nawet na materiałach, są także brzydkie krawędzie, które po prostu odstraszają wręcz swoją „kwadratowością” i brakiem wygładzania.

VR Karts to produkcja, która zdecydowanie będzie się wyróżniać swoim stylem, lecz przy okazji niestety nie prezentuje zbyt wiele świeżości. Tak naprawdę nie mam jej za nic, ponieważ oferuje nam identyczne elementy, które widzieliśmy w wielu innych tego typu grach.

Karta gry na Steam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *