Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

GORN najbrutalniejszą grą w wirtualnej rzeczywistości?

GORN to bardzo brutalna gra opowiadająca o wojownikach walczących na arenie, gdzie każde starcie toczy się na śmierć i życie. Teoretycznie można by rzecz, że jest to niemalże wszystko co faceci chcieliby oglądać, a to wszystko zostało nam zaserwowane w wirtualnej rzeczywistości.

Rozgrywka wygląda efektownie przez co brutalność jest dodatkowo wyeksponowana włącznie z wewnętrznymi organami, które za pomocą różnego typu broni. Twórcy traktują całą sytuację z dużym dystansem, w związku z czym zdecydowano się wprowadzić specyficzny styl graficzny przypominający animowane satyryczne programy. 

Wszystko zbudowane zostało tak, abyśmy mieli okazję cały czas obserwować wielkie głowy, które emocjonować się będą na trybunach śledząc wspaniałe show. Ślicznie prezentują się również komiksowe opisy w chmurkach, które dodatkowo przypominają nam o dystansie do całej gry.

GORN nie prezentuje się jako jakiś zbawiciel wirtualnej rzeczywistości, ale z pewnością sprawi sporo zabawy osobom pamiętających zabawne podejście do czasów starożytnych i walka na arenach.

Zawartość aktualizacji Badgermancer do GORN:

  1. asymetryczny lokalny multiplayer
  2. niestandardowe tryby gry
  3. ogromna wydajność i aktualizacje wizualne
  4. ulepszona fizyka i więcej krwi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *