Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Red Bull Air Race LIVE VR pozwoli fanom VR na realne doświadczenia?

Red Bull Air Race LIVE VR to zupełnie nowa aplikacja, która ma dostarczyć posiadaczom mobilnych gogli wirtualnej rzeczywistości Google Daydream doświadczeń wprost z kokpitu akrobatycznych samolotów Redbulla. 

Jak łatwo możecie się domyślić mamy tutaj połączenie elementów growych na wybranych i stworzonych trasach, które wraz z całą tę częścią dosyć mocno odstają pod względem grafiki. Twórcom udało się jednak zachować ładny i spójny styl, który wraz z dynamicznie prowadzoną kamerą może przełożyć się na ładnie odwzorowaną charakterystykę latania tego typu maszyną lub… sprawi ludziom sporo nieprzyjemności z błędnikiem.

Drugą główną atrakcją są filmy 360 stopni, które mogą o dziwo prezentować wyższy poziom dostarczając nam ładniejszych widoków oraz zdecydowanie bardziej realistyczne widoki, mające więcej wspólnego z tym wyjątkowym i ekstremalnym sportem. 

Na koniec poruszę tylko delikatnie kwestię marketingu tej aplikacji, która zdaje się nam mówić jakie to wszystko jest znakomite i jak super działa przy czym przebitki z rozgrywki są tak krótkie, że wniosek nasuwa się sam – nawet twórcy nie wierzą w ten projekt i jego prawdziwą jakość…

Strona w Google Play

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *