More

  Space Junkies, czyli Ubi dalej romansuje z VR!

  Space Junkies to nowa produkcja Ubisoft Montpellier, która zaoferuje nam dynamiczną wieloosobową rozgrywkę, w której na orbitalnych arenach będziemy rywalizowali o zwycięstwo.

  Tym razem w wirtualnej rzeczywistości będziemy mieli okazję powalczyć w kolorowej oraz bardzo efektownej strzelance, która została oficjalnie zaprezentowana podczas konferencji Oculus Connect 4. 

  Na papierze i poniższym zwiastunie Space Junkies prezentuje się naprawdę interesująco i zdecydowanie może okazać się niezłą, dynamiczną produkcję, niestety kwestie odwzorowania ruchu będą wymagała od twórców bardzo dużej ilości pracy nad zmniejszeniem kwestii możliwych problemów z błędnikiem.

  Zainteresowani gracze będą mogli wziąć udział w testach przy okazji dostarczając twórcom sporo cennych informacji. Tutaj możecie się zapisać do zamkniętej bety.

  Space Junkies zadebiutuje wiosną 2018 roku wspierając zestawy Oculus Rift + Touch oraz HTC Vive + kontrolery Vive.

  Więcej informacji

  [ngg_images source=”galleries” container_ids=”16″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”600″ gallery_height=”400″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”10″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Pokaż miniatury]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

  Źródło: Informacja Prasowa

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here