Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Vive Port Arcade rozwiąże problem wielkiej biblioteki?

Vive Port Arcade to ciekawa inicjatywa związana z HTC Vive, która może sprawić, że korzystanie z gigantycznej biblioteki gier może okazać się o niebo bardziej wygodne. Jest to szczególnie istotne w kontekście korzystania z wirtualnej rzeczywistości w różnych sytuacjach.

Abonamenty growe są bardzo różne, lecz to właśnie Vive operuje w stylu podobnym chociażby z Netflixa, gdzie za określoną kwotę mamy dostęp dla absolutnie wszystkich gier dostępnych na tej platformie. Ma to swoje plusy, ale także minusy w postaci przebijania się przez bardzo dużą listę gier i skomplikowane filtrowanie. 

W związku z tę kwestią zaprezentowano Viveport Arcade Manager, czyli ciekawie prezentujący się interfejs pozwalający nam na małą kontrolę biblioteki gier. Niezłym pomysłem jest tworzenie pokoi, które mogą okazać się świetnym rozwiązaniem gdy się spieszymy. Wyobraźcie sobie, że rozpoczyna się impreza, a Wy decydujecie się na szybki wybór „listy” na tego typu okazję, dzięki czemu od razu możecie zabrać się wraz z gośćmi do cyfrowych światów.

Przy okazji pokazano, że działania związane chociażby z pobieraniem aktualizacji czy całych gier, co również pozwoli nam na chwilę zapomnieć o tego typu pierdołach odciągających nas na różny sposób od wirtualnej przestrzeni.

Strona Główna

https://www.youtube.com/watch?v=93EVcS_t_xA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *