Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

The Invisible Hours najnowszą grą twórców RiME

The Invisible Hours to zupełnie nowa produkcja Tequilla Workshop mającego w swoim dorobku świetne RiME. Właśnie poznaliśmy datę premiery tej przygodówki detektywistycznej, która zabiera nas do czasów tak znanych postaci jak Nikola Tesla, Thomas Edison czy Sara Bernhardt.

Gra będzie produkcją tajemniczą, lecz bazującą na poszukiwaniu dowodów i poznawaniu prawdy, skrytej gdzieś wokół tajemniczej zbrodni dokonanej przed chwilą. Niestety twórcy wciąż nie zaprezentowali dłuższego materiału wideo związanego właśnie z rozgrywką.

Trochę więcej możemy jednak powiedzieć o grafice, która stawia mocno na styl ręcznie rysowany, choć z większą dawką projektów stylizowanych na plastelinę. Gracze już w tej chwili mocno narzekają na jej poziom i odrobinę mają rację, ponieważ wysztsko jest lekko nijakie i nie widać tutaj postawienia czegoś na coś mocnego.

Dopóki Tequilla Softworks powinna zaprezentować chociażby na konferencji Sony podczas Paris Games Week 2017 zaprezentować coś świeżego i obszerniejszego, ponieważ w innym wypadku nikt nie będzie chciał zakupić kota w worku.

The Invisible Hours zadebiutuje 10 października 2017 roku na Playstation VR, Oculus Rift oraz HTC Vive w cenie 30 dolarów.

Strona Główna Gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *