Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Obscura przerazi nas w wirtualnej rzeczywistości

Obscura to nowy VR-owy horror od samodzielnego twórcy którym jest Michael Hegemann. Przyjrzyjmy się temu czego możemy się spodziewać po tym tytule.

Rozgrywka jak możecie zobaczyć w głównej mierze bazuje na eksploracji mrocznego świata, w której korzystać medalionu w lewej ręce oraz pistoletu z przymocowaną kamerą do prawej ręki. Jak możemy dostrzec, na naszej drodze pojawią się różnorodne stwory, które będą czyhać na nasze życie. 

Oprawa wizualna stoi na niezłym poziomie nawet pomimo tego, że duża ilość elementów jest kanciasta i kwadratowa. Twórca zdecydował się na mroczną oprawę wizualną, która dzięki dobrze dobranemu oświetleniu nadaje jej odpowiedniej tajemniczej atmosfery. Istotne będzie udźwiękowienie i muzyka, która będą miały za zadanie wyciągnąć z graczy oczekiwane emocje.

Przed zakupem pamiętajcie, że jest to produkcja pojedynczego twórcy, który w czasach gigantycznych firm tworzących gry, nie ma po prostu szans na równą walkę z nimi. Obscura może być trochę gorszej jakości, lecz czuć tutaj bardzo mocne serce Hegemanna.

Karta gry na Steam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *