Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Czy Batman Arkham VR to najlepszy tytuł na VR?

Batman Arkham VR to ostatnia przygoda Rocksteady Studio z Morcznym Rycerzem, który przez ostatnie lata pozwolił im wzbić się na szczyty popularności. Gracze oraz wszelkiej maści persony branżowe zakochały się w Batmanie, który błyszczał pod wieloma względami. Odsłona skierowana na wirtualną rzeczywistość już od pierwszych prezentacji cieszyła się sporym uznaniem…

Jak się z czasem okazało nie był to przypadek, ponieważ studio ciężko pracowało nam tym, aby jak najlepiej oddać nie tylko charakterystykę przygód Bruce’a Wayne’a, ale także jego emocje i przywiązanie, którym darzył Nightwinga. Praktycznie wykorzystano wszystkie możliwości, jakie dawały nie tylko gogle, ale także dołączane kontrolery ruchowe, znacząco poprawiające wrażenie bycia w grze. 

Batman Arkham VR to w głównej mierze tytuł próbujący przenieść pracę Największego Detektywa na Świecie do świata wirtualnej rzeczywistości, gdzie samodzielnie możemy postarać się rozwiązać zagadkę naszego towarzysza i jego losów. W trakcie dosyć krótkiej podróży przyjdzie nam zwiedzić wiele miejsce w Gotham, które goszczą najgorszych złoczyńców, z którymi nasz bohater musiał się dotychczas mierzyć. 

Grafika oraz muzyka wpisują się w ten sam znakomity poziom, który reprezentowały tradycyjne odsłony, cozwyiście oprawa wizualna nie jest tak dobra, ale posiada kilka rzeczy, które niemalże 1 do 1 zostały przeniesione na nową platformę.

Karta gry na Steam

Karta na Playstation Store

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *