Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

The Unspoken, czyli e-sportowi magowie VR-u?

Insomniac Games wraz ze swoim The Unspoken zabierają nas do świata w którym magia jest obecna i posługują się nią na pozór zwykli ludzie. My będziemy przemierzać miasto, w którym natrafiać będziemy na innych Arcymagów, którymi są zwykli gracze tacy jak my!

Naszą moc będziemy mogli wykorzystać do poruszania przedmiotami za pomocą telekinezy, ataku ognistym deszczem czy z wykorzystaniem płonącej czaszki. Ponadto będziemy mogli wywołać mistyczną tarczę, a nawet zdołamy stworzyć potężnego Golema Derbisa. The Unspoken to 25 zaklęć oraz wiele aren, które będziemy mogli zdobyć pokonując kolejnych rywali czekających na nas.

Rozgrywka wieloosobowa przyciągnęła nawet Intela i ESL, które zdecydowały, że ten tytuł będzie jednym z głównych, które będzie można ogrywać podczas VR Challenger League. Do grania wymagane są kontrolery Oculus Touch, które wykorzystamy do rzucania czarów i teleportowania się. Z resztą przemieszczanie i ogólna orientacja w terenie będą od nas wymagane, ponieważ 

Insomniac cały czas starają się grę aktualizować, poprawiać oraz dodawać nową treść w postaci nowych trybów czy dodatków. Bazowo jednak gra będzie skierowana ku e-sportowi, w związku z czym możemy się spodziewać sporej ilości szans na pokazanie swoich umiejętności przed szerszą publiką.

Strona Główna Gry

Karta gry na Oculus Store

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *