Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Duck Season, strzelanie do kaczek będzie super po latach?

Duck Season to produkcja na wirtualną rzeczywistość, która pozwoli nam na powrót niemalże do początków historii gier, kiedy to wielu graczy miało okazję zapolować na kaczki i doskonale się przy tym bawiło.

Jak widać w 2017 roku nic się nie zmieniło, poza oprawą wizualną oraz wykorzystaniem wirtualnej rzeczywiści. Tym razem jednak cyfrowo przeniesiemy się na drugą stronę telewizora, dzięki czemu będziemy mogli na przykład pomachać dziecku siedzącemu przed swoją konsolą.

Rozgrywka w teorii jest taka sama, ponieważ ponownie bierzemy się za strzelanie do ptaków, tym razem jednak będziemy mieli więcej swobody, natomiast do strzelania musimy się naprawdę przyłożyć, gdyż celowanie będzie o wiele bardziej wymagające.

Grafika prezentuje się naprawdę dobrze i to właśnie ona wbrew pozorom może okazać się największą zaletą Duck Season, które zaskakującą może się podobać, pomimo dosyć ograniczonej palety barw. 

Pamiętajmy jednak, że koniec końców tytuły typu Duck Season nie są tworzone po to, aby zachwycać nas czy wciągać na wiele godzin, lecz po to by zagwarantować trochę dobrej zabawy na kilka godzin. Nie będziecie filozofować na tego typu grom, lecz to może być niezła rozgrywka przy okazji na przykład spotkań rodzinnych. 

Karta gry na Steam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *