Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Playstation VR Aim kontroler będzie sprzedawany oddzielnie?

Jak donosi serwis uploadvr, w Tajwanie znaleźć można Playstation VR Aim kontroler, który o dziwo jest sprzedawany tam oddzielnie. Z pozoru nie ma w tym nic wielkiego, jednak warto zauważyć, że Sony dotychczas deklarowało, że ten dodatek nie będzie sprzedawany oddzielnie. Jak się jednak okazuje Japończycy chyba zmienili już zdanie i być może niebawem usłyszymy, że nowy kontroler ruchowy jest dostępny już do kupienia samodzielnie i w zestawach z innymi tytułami. 

Póki co baza wspierających tytułów jest bardzo mała (FarPoint, Dick Wilde, The Brookhaven Experiment, ROM: Extraction czy Arizona Sunshine; dwie ostatnie już niebawem). W chwili obecnej we wspomnianym Tajwanie cena wynosi 48 funtów czyli około 228 złotych. Jeżeli oficjalnie wszystko się potwierdzi, to pewnie cena wyniesienie odpowiednio 50 funtów i około 250 złotych, co z pewnością nie jest atrakcyjną propozycją.

Niestety Sony wciąż milczy w tej sprawie, w związku z czym możemy jedynie mieć nadzieję na to, ze już niebawem będziemy mogli zdecydować się na zakup oddzielny. Cena zdaje się nie różnić zbytnio od zwykłego Dualshocka 4, ale nie wykorzystamy kontrolera celowniczego do niczego innego niż Playstation VR. Wrażenia z posługiwania się tego typu sprzętem ponoć są naprawdę przyjemne i zdecydowanie poprawiają nasze doznania i doświadczenia wirtualnej rzeczywistości.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *