Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Nadchodzące gry na gogle VR w 2021. W to zagrasz na Oculus, PSVR czy Valve Index!

Czy rok 2021 przyniesie nam jakieś ciekawe nowe gry? 2020 dostarczył nam Half Life: Alyx oraz Medal of Honor: Above and Beyond. Póki co, najbardziej obiecująco prezentuje się zapowiedź Hitman 3. Czy pojawi się jednak z nienacka coś tak ciekawego jak nie tracący popularności Beat Saber? Czas pokaże. Tymczasem zobacz co zostało wstępnie zapowiedziane na 2021.

Hitman 3

Już w styczniu 2021 powinniśmy otrzymać możliwość wcielenia się w płatnego zabójcę, agenta 47. Co istotne – Hitman 3 pozwoli nam zagrać nie tylko w 3 epizod ale we wszystkie wcześniejsze etapy! Wraz z Hitman 3 zostaną bowiem dostosowane do VR wszystkie 20 misji. Jest na co czekać!

Panzer Dragoon: Voyage Record

Gracze posiadający PSVR oraz gogle mogące połączyć się z PC dostaną możliwość zagrania w hitowy tytuł z SEGI z lat 90. Panzer Dragoon to tzw. rail shooter czyli zręcznościowa strzelania z predefiniowanym położeniem naszego protoplasty.

Wraith: The Oblivion – Afterlife

Horror, zagadki logiczne i imersja. Wszystko to czego każdy szanujący się gracz VR oczekuje. Gra dostępna początkiem 2021 na PC oraz PSVR.

After The Fall

Kooperacyjna gra od studia Vertigo Games. Twórcy takiego tytułu jak Arizona Sunshine. Shooter osadzony będzie w niedalekiej przyszłości i pozwoli nam przebijać się przez kolejne fale potworów na zamarzniętych pustkowiach. Dużą zaletą gry ma być możliwość dopasowywania broni do swoich potrzeb i preferencji.Phasmophobia

Sniper Elite VR

Sniper Elite w wersji VR. Po prostu. Gra dostępna na PC czy konsole już pokazała, że jest po prostu dobrą grą dającą wiele rozrywki. Co prawda przeniesienie gry trzecioosobowej w świat pierwszoosobowy może nieco zmienić odbiór gry ale i tak pewnie warto będzie sięgnąć po Sniper Elite VR.

Space Engine

To będzie idealna gra dla wielbicieli kosmosu. Dzięki tej grze możliwa będzie zabawa grawitacją, fizyką czy generalnie – kosmosem. Odwiedź najdalsze zakątki naszego układu słonecznego i sprawdź co się stanie gdy dwie planety znajdą się na tej samej orbicie 🙂

Myst

Remake przygodówki z 1993. Bardzo ciepło zresztą przyjętej. Gra pozwoli nam zbadać tajemnice surrealistycznego świata dostarczając niesamowitych efektów i dźwięków. Nie ma na razie większej ilości detali ale biorąc pod uwagę, że Myst zrobił swego czasu robotę można liczyć, że i tym razem gra dowiezie.

The Mighty Eighth

To może być naprawdę ciekawa gra! Wciel się w jedną z 10 osób załogi bombowca B-17 lub Me-109s. W grę najprawdopodobniej można będzie grać mając gogle VR ale także bez ich udziału. Szykuje się więc naprawdę niezła zabawa.

Blunt Force

Kolejna gra w realiach 2 wojny światowej. Twórcy zarzekają się, że będzie to tytuł z bogatą i ciekawą fabułą oraz niesamowitymi efektami rodem z gier AAA. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy.

The SoulKeeper: Chronicles

RPG w stylu dark fantasy. Nie ma tego na VR dużo więc jest szansa, że SoulKeeper dostarczy wszystkim fanom RPGów ciekawą treść. Gra ma posiadać otwarty, sanboxowy świat.

Project Wingman

Gra akcji z samolotami w roli głównej. Tym razem jednak zostaniemy pilotem w futurystycznej przyszłości gdzie siądziemy za sterami naddźwiękowych odrzutowców i innych pojazdów latających.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *