Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Przegrani po raz kolejny przyjrzeli się sytuacji rynku VR!

Przegrani po raz kolejny zdecydowali się poruszyć temat wirtualnej rzeczywistości, która cały czas się rozwija i powoli zdobywa zainteresowanie kolejnych osób. Za sprawą tej inicjatywy mamy okazję poznać zdanie deweloperów na wiele tematów dotyczących gogli i nie tylko.

Pozwólcie, że zacznę od wytłumaczenia czym są Przegrani – Inicjatywa powstała za sprawą Tomasza Gopa (obecnie gliwickie studio Destructive Creations), który wraz z zaproszonymi gośćmi porusza wiele tematów związanych z szeroko rozumianym rynkiem gier. Każdy z odcinków (zazwyczaj) porusza inny temat dostarczając jednocześnie sporo wiedzy, także dotyczących kwestii nie tylko dla osób chcących rozpocząć swoje przygody z tworzeniem gier. 

Jakiś czas temu odbyła się transmisja, w której Karolina Koszuta, Michał Staniszewski, Karol Gasiński oraz prowadzący ten odcinek Adam Robaszyński-Janiec wspólnie poruszyli kwestię wirtualnej rzeczywistości. 

Wszystko co potrzebujecie to znajdziecie na poniższym materiale z wideo, w związku z czym pozwólcie, że nie będę przedłużał i po prostu zaproszę Was do 54 odcinka Przegranych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *