Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Przegrani po raz kolejny przyjrzeli się sytuacji rynku VR!

Przegrani po raz kolejny przyjrzeli się sytuacji rynku VR!

Przegrani po raz kolejny zdecydowali się poruszyć temat wirtualnej rzeczywistości, która cały czas się rozwija i powoli zdobywa zainteresowanie kolejnych osób. Za sprawą tej inicjatywy mamy okazję poznać zdanie deweloperów na wiele tematów dotyczących gogli i nie tylko.

Pozwólcie, że zacznę od wytłumaczenia czym są Przegrani – Inicjatywa powstała za sprawą Tomasza Gopa (obecnie gliwickie studio Destructive Creations), który wraz z zaproszonymi gośćmi porusza wiele tematów związanych z szeroko rozumianym rynkiem gier. Każdy z odcinków (zazwyczaj) porusza inny temat dostarczając jednocześnie sporo wiedzy, także dotyczących kwestii nie tylko dla osób chcących rozpocząć swoje przygody z tworzeniem gier. 

Jakiś czas temu odbyła się transmisja, w której Karolina Koszuta, Michał Staniszewski, Karol Gasiński oraz prowadzący ten odcinek Adam Robaszyński-Janiec wspólnie poruszyli kwestię wirtualnej rzeczywistości. 

Wszystko co potrzebujecie to znajdziecie na poniższym materiale z wideo, w związku z czym pozwólcie, że nie będę przedłużał i po prostu zaproszę Was do 54 odcinka Przegranych!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.