Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Co otrzymali w PC-towcy? 10 najlepszych gier na SteamVR w 2017

SteamVR doczekało się sporego postępu, gdyż do korzystania z biblioteki dołączyły oficjalnie urządzenia z rodziny Windows Mixed Reality. Ten pozornie niezbyt interesujący fakt można wykorzystać bardzo skutecznie, jednakże nie o tym jest ten tekst. Oto naszym zdaniem, 10 najlepszych gier na SteamVR w 2017 roku!

Przed rozpoczęciem zestawienia pozwolę sobie jedynie na przypomnienie, że SteamVR jest otwartą platformą, w ramach której nie wszystkie tytuły są dostępne na każde urządzenie. Poniża lista zawiera tego typu gry:

Oto 10 najlepszych gier na SteamVR w 2017:

 

Fallout 4 VR

Bethetuł dla sda Softworks zdecydowała się przenieść swój ostatni hit na zupełnie nową platformę – wirtualną rzeczywistości. Przyjęcie na Steamie i HTC Vive było pozytywne, jednakże nie możemy zapominać o tym, że mimo wszystko jest to wymagający tytuł pod względem fizycznym i działania naszego błędnika. Każda osoba, która wytrzyma będzie w stanie czerpać masę przyjemności z nawet setki godzin przemierzania postapokaliptycznych pustkowi. 

Star Trek: Bridge Crew 

Ubisoft cały czas stara się rozwijać i wspierać swój projekt, jednakże należy zauważyć, że dodanie kompatybilności z Windows Mixed Reality oraz graczami bez gogli VR wskazuje, że baza graczy może się znacząco powiększyć, a co za tym idzie również przyjemność z rozgrywki. 

L.A. Noire: The VR Case Files 

Rockstar Games po raz pierwszy zdecydował się na stworzenie, a tak naprawdę to na przeniesienie, swojej produkcji na platformy wirtualnej rzeczywistości. Detektywistyczne przygody obejmują nie tylko przeniesienie zawartości, ale także zupełną zmianę perspektywy oraz dostosowanie do przyjemnej rozgrywki w VR.

Lone Echo

Ready At Dawn oraz Oculus wspólnymi siłami zaserwowały nam jedną z najlepiej ocenianych produkcji w ogóle w historii gier na platformy wirtualnej rzeczywistości. Oculus Rift pomimo tego nadal będzie potrzebować więcej hitów pokroju właśnie tej gry, zdecydowanie jest to jeden z mocniejszych produktów w 2017 roku!

DOOM VFR

Niestety w grze nie wcielamy się w legendarnego DoomSleyera, jednakże nie wątpliwie jest to kawałek bardzo dobrej gry… niestety tylko dla naprawdę wytrzymałych. Dynamiczne przemieszczanie się oraz strzelanie z pewnością zapewnią nam nie tylko sporo zabawy, ale także satysfakcji z pokonywania masy potworów!

SUPERHOT VR 

Polska produkcja to jeden z najlepszych tytułów jakie ukazały się w ogóle na platformy tego typu, dzięki czemu nie tylko z dumą możemy go prezentować, ale także ogrywać z wielką przyjemnością bawiąc się różnorodnymi systemami i mechanikami, które otwierają przed nami ciekawe doświadczenie.

Raw Data 

Strzelanki pierwszoosobowe prawdopodobnie zawsze będą kojarzyć się z wirtualną rzeczywistością, co doskonale wykorzystało studio Survios, które zdecydowało się zaoferować nam bardzo dynamiczną oraz efektowną rozgrywkę z masą znakomitego wyposażenia. 

Rick and Morty: Virtual Rick-ality

Owlchemy Labs zdecydowało się na bardzo ryzykowny ruch – stworzenie gry opartej o przezabawne uniwersum kreskówki należącej do firmy Adult Swim. Zadanie udało się jednak piekielnie skutecznie wykorzystać absurdalność serialu z wieloma niewiarygodnymi sytuacjami, które mogą się zdarzyć w wirtualnej rzeczywistości. 

Batman Arkham VR

Rocksteady poprzez ten tytuł zdecydowało się skutecznie pożegnać ze swoim ukochanym superbohaterem, który będzie miał okazję do zaprezentowania swoich sił po raz ostatni. W końcu tym razem to my założymy maskę i zdecydujemy się na rozwiązanie bardzo osobistej i ważnej informacji. 

Robo Recall

Epic Games zaserwowało nam efektowną (również) pierwszoosobową, która doskonale oddaje nasze wyobrażenia o tym jak to jest być prawdziwym bad assem! Masa „pukawek„, lecące w powietrzu łuski i części robotów oraz komiksowe chmurki- a to wszystko w jednej paczce, znanej jako Robo Recall!

Tak prezentuje się nasza 10 najlepszych gier na SteamVR w minionym roku, mamy nadzieję, że podzielicie się z nami swoimi propozycjami gier, które znalazły by się w Waszym zestawieniu za 2017 rok. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *