Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Najlepsze 10 gier na Oculus Rift w 2018 roku! – Na co warto czekać?

Oculus Rift już niebawem wzbogaci się o nowe urządzenie w rodzinie – Oculus Go. Przyjrzyjmy się tytułom, które będą dostępne w ramach pierwszego sprzętu. Tak prezentują się najlepsze 10 gier na Oculus Rift w 2018 roku!

Na początku jednak kilka uwag odnoszących się do poniższego zestawienia. Zacznijmy od tego, że tekst powstał w styczniu 2018 roku, w związku z czym w ciągu roku mogą pojawić się zapowiedzi i premiery o których jeszcze nie było wiadomo nic oficjalnie. Poniższe gry zostały wybrane przez autora tego tekstu i są subiektywnym wyborem. Kolejność jest jest przypadkowa i nie należy jej traktować jako wyznacznik oczekiwań czy jakości. 

Oto nasze najlepiej prezentujące się 10 gier na Oculus Rift w 2018 roku:

 

The Wizards 

Gra Polskiego Carbon Studio najprawdopodobniej ukaże się już w tym roku na rynku i dzięki wykorzystaniu doświadczenia z produkcji Alive VR może okazać się jeszcze lepszą produkcją. Demo dostępne na targach PGA 2017 pozostawiło po sobie naprawdę pozytywne wrażenie, a gra zapewne zaoferuje nam sporo zabawy związanej z czarami oraz systemem kart. 

 

Vacation Simulator

Owlchemy Labs podczas imprezy The Game Awards 2017 zapowiedziało kolejną grę umiejscowioną w świecie The Job Simulator, w związku z czym z pewnością nie zabraknie nam zabawy podczas wakacyjnych przygód z wesołymi robotami na czele. 

 

Rise of Insanity

Wybór ten mogą niektóre osoby uznać za dość kontrowersyjny, jednakże moim zdaniem Polskie studio Red Limb może zwojować rynek, gdyż w tym roku nie pojawiło się jeszcze wiele dobrych horrorów, tym bardziej takich skoncentrowanych jak Rise of Insanity na wizualnym przedstawieniu szaleństwa.

 

Transference

Ubisoft cały czas stara się tworzyć swoje produkcje przeznaczone na platformy wirtualnej rzeczywistości, przy okazji prezentując nowe sposoby na dostarczenie nam kreatywnych i efektownych doświadczeń, dokładnie takich jak kolorowe Transference, które odwiedziło Warszawę podczas targów Warsaw Games Week 2017

 

Marvel Powers United VR

Marvel oficjalnie rozpoczął batalie o serca i portfele graczy nie tylko prezentując Spider-Mana od Sony i Insomniac Games, ale także zapowiadając Project Avengers oraz właśnie Marvel Powers United VR, stawiające na kooperacyjną zabawę w wirtualnej rzeczywistości z popularnymi herosami. 

 

ARK Park

ARK: Survival Evolved okazał się wielkim sukcesem na rynku PC, by potem zdobyć także konsolę Microsoftu. Ciekawie zapowiadająca się produkcja niestety prawdopodobnie będzie posiadać w sobie więcej ze strzelanki niż przygodówki, jednakże popularność wspomnianej produkcji może spowodować, że Park okaże się sukcesem w segmencie wirtualnej rzeczywistości. 

 

Brass Tactics

Brass Tactics to ciekawie zapowiadająca się strategia czasu rzeczywistego, która ma szansę udowodnić, że wirtualna rzeczywistość posiada spory potencjał także z tego typu perspektywy. 

 

Megaton Rainfall

Gdybyśmy mieli okazję do wcielenia się wszechmocnego bohatera… no na szczęście Megaton Rainfall pozwoli nam na zmierzenie się z wielkim zagrożeniem w postaci kosmicznych robotów, które starają się zniszczyć nas świat. Uważać będziemy musieli jednak na teren, który samodzielnie bedziemy mogli uszkodzić…

 

Space Junkies

Ubisoft posiada w swojej ofercie jeszcze jeden tytuł, który ma dostarczyć nam dynamikę pochodzącą z Eagle Flight z efektownością wielu współczesnych shooterów. Gra ma szansę zdobyć serca graczy już pod koniec czerwca 2018 roku!

 

Stifled

Stifled tak naprawdę cały czas jest owiane tajemnicą, jednakże pierwsze materiały wideo nastawiały nas na ciekawą produkcję. W końcu w którym horrorze czy w ogóle grze mamy możliwość do korzystania z odmiennych zupełnie styli graficznych oraz mikrofonu wbudowanego w gogle. Gattai Games ma niezły pomysł, pytanie czy to wystarczy aby zainteresować nas echolokacją i klasycznymi straszakami.

 

Tak prezentuje się nasze 10 gier na Oculus Rift w 2018, które uznaliśmy za najciekawsze. Dajcie nam znać na jakie tytuły Wy czekacie i na co warto zwrócić uwagę! 🙂

Ponadto chcielibyśmy Was zaprosić do podobnego zestawienia zarówno dla Playstation VR jak i dla HTC Vive

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *