Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Aktualizacja Medal of Honor: Above and Beyond

Gra po dosyć cierpkim przyjęciu o czym pisaliśmy już w pierwszych wrażeniach z MoH:A&B doczekała się szeregu aktualizacji które sprawiają, że ocena gry nie jest już tak zła. Należy docenić zaangażowanie deweloperów w prace nad grą. Na targach CES 2021 pokazana została nowa łatka która zmienia sposób użytkowania celowników/lunet. Mało powiedzieć, że do tej pory korzystanie z karabinów snajperskich było… specyficzne. Teraz będziemy mogli poczuć się jak szeregowy Zajcew i naparzać na luzie do wrogów.

Rozwój Medal of Honor: Above and Beyond idzie w dobrym kierunku?

Oczywiście pojawiły się też drobne mniejsze poprawki w tym poprawiające optymalizację gry. Biorąc pod uwagę jakiego potwora trzeba mieć, żeby cieszyć się z płynnej rozgrywki, informacja od deweloperów mówiąca o „optymalizacji gry” jest interesującą formą dowcipu.

Nie da się jednak ukryć, że prace nad grą przynoszą efekty! Gra na Steam zamiast oceny „zdecydowanie negatywny” posiada już ocenę „mieszany” co oznacza, że ilość osób zadowolonych lub podchodzących do gry neutralnie jest większa. Wciąż oczywiście natrafić można na różne problemy, których to opisów nie brakuje w opiniach.

Wszyscy jednak zgodnie zgadzają się, że rozwój gry idzie w dobry kierunku. Gdyby tylko, nie te wymagania sprzętowe…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *