Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Blade Runner 2049: Replicant Pursuit – Cyberpunk w VR?

Blade Runner 2049: Replicant Pursuit to nowa gra bazująca na licencji filmu Blade Runner 2049, który ukaże się jeszcze w tym roku. Nowy tytuł jest już dostępny na platformie Oculus Store. Zapowiedź nastąpiła wczoraj, a już dziś możemy wkroczyć do świata przyszłości, który znacząco się zmienił i ma swoje własne problemy. Podobnie z resztą z poniższym zwiastunem i prezentacją rozgrywki, która wygląda na zwykły pokaz i spacerek bez naszego większego udziału.

Tytułowy pościg oferuje bardzo powolne tempo wynikające z ograniczeń, jednakże nie widać tutaj żadnego typu tricków, które pozwoliłby na oszukanie naszego mózgu. Ot chociażby Eagle Flight od Ubisoftu miał zdecydowany pomysł na rozwiązanie tej kwestii. Niestety zwiastun Replicant Pursuit nie prezentuje w ogóle naszego growego udziału, wygląda na to, że będziemy bezczynnie siedzieć i oglądać interaktywne widoczki..

Osobiście nie lubię tego typu pomysłów i o wiele chętniej ujrzałbym w tym wypadku premierę filmu we własnym domu za pomocą gogli. Wykupuje się bilet i bez żadnych problemów w domu z ciepłym pop-cornem i colą delektowalibyśmy się kinową jakością doświadczenia, no może nie do końca tak by to wyglądało, ale lepsze to niż taka popierdółka mająca na celu wydojenie pieniędzy z niedzielnych graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *