Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Samsung niebawem zapowie nowy Gear VR?

Nowy Gear VR tuż za rogiem? Jak donosi kilka zagranicznych serwisów internetowych być może już za kilka dni poznamy nowe gogle wirtualnej rzeczywistości od Samsunga. Na czoło wysuwa się Evan Blass, który podaje sporo bardzo prawdopodobnych plotek dotyczących nowego mobilnego headsetu od koreańskiego producenta. 

Jak się okazuje być może sprzęt bardzo mocno będzie związany nie tylko z Samsungiem Galaxy S8, ale także z Note’em 8, który ma być główną gwiazdą całego „Unpacked„.  Nowe przekątne oraz jeszcze większa wydajność, oba te elementy są doskonałym powodem do zaprezentowania nowego urządzenia VR-owego. Z pewnością i tym razem twórcy postawią na wysoką jakość oraz wykonanie, które po prostu musi stać na jeszcze wyższym poziomie. 

Nowy Gear VR ma być oczywiście w pełni kompatybilny z poprzednimi modelami, choć ponoć tym razem zaimplementowano nowy kontroler ruchu co sprawi, że generalne doświadczenie będzie jeszcze lepsze. Nowy model będzie wspierał platformę Google Daydream, dzięki czemu użytkownicy będą mieli olbrzymie wręcz pole do zabawy przy bardzo dużej ilości treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *