Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Cena HTC Vive znacząco spadła. Za ile kupimy teraz gogle?

Cena HTC Vive została oficjalnie obniżona, dzięki czemu zakup gogli w tej chwili to zaoszczędzone aż 200 dolarów/euro w naszym przypadku! 599 dolarów to kwota o niebo bardziej atrakcyjna, aniżeli 799, które odstraszało wiele zainteresowanych osób. Cena podstawowa w Polsce to mniej więcej 2200 złotych co z pewnością jest o wiele bardziej możliwe do zrealizowana we własnym budżecie, niż dotychczasowe prawie 3000.

Pamiętajmy, że cały czas trwa wakacyjna obniżka ceny Oculus Rifta, który w specjalnym zestawie kosztuje jeszcze mniej, ponieważ jedynie 499 dolarów (około 1900 złotych). Różnica w cenie jest jednak jedynie tymczasowa i być może decyzja HTV i Vive spowoduje, że Oculus również zmieni swoje zdanie. W innym wypadku Rift będzie najdroższy na rynku. Swoje niebawem może ogłosić Sony, które może utracić swoją przewagę. 

Czy to początek długiej drogi do rozpowszechnienia wirtualnej rzeczywistości? Z pewnością to ważny znak dla zainteresowanych osób – oto czas kiedy VR będzie coraz bliższy każdemu z nas i coraz mocniej możliwa do wyposażenia się. Dajcie nam znać czy sądzicie, że w chwili obecnej gogle HTC Vive w końcu są dostępne w dobrej cenie, a może poczekacie jeszcze na niższy prób cenowy?

Więcej informacji 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *