Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

ELEVATOR…TO THE MOON, czyli nowy projekt Roccata

ELEVATOR…TO THE MOON to nowa gra studia Roccat, które zabierze nas do kosmicznej przestrzeni pełnej charakterystycznej oprawy wizualnej oraz doświadczeń wyjątkowych dzięki wirtualnej rzeczywistości. Produkcja będzie reprezentantem przygodówek, która pozwoli nam przenieść się do podziemnego ośrodka badawczego, gdzie będzemy pomagać specyficznemu Prezydentowi Świata, którym jest miłościwie panujący Doug Slater-Roccmeier.

Wirtualna rzeczywistość daje nam olbrzymią dawkę swobody, dzięki czemu nie musimy słuchać rozkazów i możemy doprowadzić do prawdziwej katastrofy. Przy okazji napotkamy sztuczną inteligencję, którą możemy zhakować by jeszcze mocniej odcisnąć swoje piętno na miejscu dziwnych eksperymentów. ELEVATOR…TO THE MOON posiada kilka odmiennych zakończeń, które mogą okazać się dla nas zaskakujące. Twórcy tak zaprojektowali tak osiągnięcia, aby gracze mieli dodatkową motywację, do szukania i spędzania dodatkowego czasu na odkrywanie alternatywnego losu bohatera.

Stworzyliśmy model demonstracyjny ELEVATOR…TO THE MOON! i przedstawiliśmy go zespołowi Oculus VR. Ci uznali, że to świetny pomysł i zapewnili nam wsparcie, którego potrzebowaliśmy do ukończenia pełnej wersji gry – komentuje Marc Barnes, jeden z pracowników ROCCAT Studios i pomysłodawca gry. – Razem z Hannah, naszym grafikiem 3D i Carstenem, deweloperem, stworzyliśmy dziwaczną i jednocześnie unikatową grę w technologii wirtualnej rzeczywistości. Oculus udzielił nam ogromnego wsparcia i dał dużą swobodę tworzenia. Dzięki temu mogliśmy wykazać się kreatywnością oraz dostarczyć oryginalny i ciekawy produkt – dodaje Marc.

Roccat współpracuje z Oculus VR, dzięki czemu gra stała się jeszcze lepsza, a samo doświadczenie wirtualnej rzeczywistości ma trochę więcej związanego z realizmem. W ten sposób udało się zrealizować ideę „zbuduj i zniszcz„. Jeżeli pojawicie się na tegorocznym Gamescomie to będziecie mieli okazję sprawdzić ten tytuł, który nota bene zadebiutuje już w październiku 2017 r. 

ELEVATOR…TO THE MOON zmierza na Samsung Gear VR oraz Oculus VR.

Strona Główna Gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *