Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Rise of Insanity otrzymało datę premiery! Zagramy już w…

Polskie studio Red Limb już za kilka dni zaserwuje nam pełną wersję swojej produkcji – Rise of Insanity, która pozwoli nam założyć gogle oraz poczuć niespotykaną moc szaleństwa, która potrafi zupełnie zmienić postrzeganie rzeczywistości wokół. 

Przygody Stephena Dovella, na co dzień doktora zajmującego się wyjątkowym, prawdopodobnie najbardziej tajemniczym przypadkiem w swojej karierze dotychczas znane były graczom jedynie w formie zawartości oferowanej we Wczesnym Dostępie, lub na niektórych platformach w odcinkowym wydaniu. Tymczasem już 1 marca 2018 roku każdy posiadacz komputerów osobistych będzie miał okazję zmierzyć się z przerażającą historią, która toczy się na granicy rzeczywistości oraz wyobrażeniom, przekształcającym się w prawdziwy koszmar. 

O grze pisaliśmy już chociażby w tym miejscu, jednakże od tego czasu rozgrywka rozwinęła się pod wieloma, wieloma względami i z pewnością dostarczy nam przyjemną rozgrywkę odsłaniającą coraz więcej z intrygującej historii, która prezentuje zdumiewający zakres negatywnych możliwości ludzkiego umysłu. 

Ogłoszenie

Rise of Insanity zadebiutuje już 1 marca 2018 roku na HTC Vive  oraz Oculus Rift.

Strona Gry

Profil Facebook

Profil Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *